POULE STAND – H13
Nr Team P WP + 0 PP+ PP- Opmerking
1 Waterlandse 1 4 6 3 0 1 45 27 KAMPIOEN en gepromoveerd 
2 Zeewolde 1 4 6 3 0 1 42 30
3 De Nunspeetse 1 4 4 2 0 2 31 41
4 Hattemse 1 4 3 1 1 2 34 38
5 De Scherpenbergh 1 4 1 0 1 3 28 44  gedegradeerd
Plaats 1 promoveert automatisch naar de 1e klasse
Laatste plaats degradeert automatisch naar de 3e klasse
POULE WEDSTRIJDEN
Datum Gastclub Team 1 Team 2 Uitslag
zo 8 apr De Scherpenbergh Waterlandse 1 Zeewolde 1  8-10
De Nunspeetse 1 Hattemse 1  11-7
zo 15 apr Hattemse Zeewolde 1 De Nunspeetse 1  12-6
De Scherpenbergh 1 Waterlandse 1  6-12
zo 22 apr Waterlandse De Nunspeetse 1 De Scherpenbergh 1  11-7
Hattemse 1 Zeewolde 1  10-8
zo 29 apr Zeewolde De Scherpenbergh 1 Hattemse 1   9-9
Waterlandse 1 De Nunspeetse 1  15-3
zo 6 mei De Nunspeetse Hattemse 1 Waterlandse 1  8-10
Zeewolde 1 De Scherpenbergh 1  12-6
POULE STAND – H242
Nr Team P WP + 0 PP+ PP- Opmerking
1 Dirkshorn 2 4 8 4 0 0 49 23 gepromoveerd
2 Heemskerkse 6 4 4 2 0 2 38 34
3 Waterlandse 1 4 4 2 0 2 37 35
4 Nieuwediep 1 4 2 1 0 3 28 44
5 De Noordhollandse 2 4 2 1 0 3 28 44 gedegradeerd
Plaats 1 promoveert automatisch naar de 3e klasse
Laatste plaats degradeert automatisch naar de 5e klasse
POULE WEDSTRIJDEN
Datum Gastclub Team 1 Team 2 Uitslag
zo 8 apr Nieuwediep Dirkshorn 2 De Noordhollandse 2  14-4
Waterlandse 1 Heemskerkse 6  10-8
zo 15 apr Heemskerkse De Noordhollandse 2 Waterlandse 1  10-8
Nieuwediep 1 Dirkshorn 2  5-13
zo 22 apr Dirkshorn Waterlandse 1 Nieuwediep 1  12-6
Heemskerkse 6 De Noordhollandse 2  12-6
zo 29 apr De Noordhollandse Nieuwediep 1 Heemskerkse 6  7-11
Dirkshorn 2 Waterlandse 1  11-7
zo 6 mei Waterlandse Heemskerkse 6 Dirkshorn 2  7-11
De Noordhollandse 2 Nieuwediep 1  8-10
POULE STAND – H262
Nr Team P WP + 0 PP+ PP- Opmerking
1 Waterlandse 2 4 8 4 0 0 50 22  KAMPIOEN en gepromoveerd
2 Rozenstein 4 4 6 3 0 1 40 32
3 Kagerzoom 2 4 2 1 0 3 31 41
4 Groendael 3 4 2 1 0 3 31 41
5 Oude Maas 6 4 2 1 0 3 28 44  gedegradeerd
Plaats 1 promoveert automatisch naar de 3e klasse
Laatste plaats degradeert automatisch naar de 5e klasse
POULE WEDSTRIJDEN
Datum Gastclub Team 1 Team 2 Uitslag
zo 8 apr Kagerzoom Groendael 3 Oude Maas 6  12-6
Rozenstein 4 Waterlandse 2  7-11
zo 15 apr Waterlandse Oude Maas 6 Rozenstein 4  8-10
Kagerzoom 2 Groendael 3  11-7
zo 22 apr Groendael Rozenstein 4 Kagerzoom 2  11-7
Waterlandse 2 Oude Maas 6  14-4
zo 29 apr Oude Maas Kagerzoom 2 Waterlandse 2  5-13
Groendael 3 Rozenstein 4  6-12
zo 6 mei Rozenstein Waterlandse 2 Groendael 3  12-6
Oude Maas 6 Kagerzoom 2  10-8
POULE STAND – D12
Nr Team P WP + 0 PP+ PP- Opmerking
1 Waterlandse 1 3 4 2 0 1 31 23  KAMPIOEN en gepromoveerd
2 Olympus 1 3 4 2 0 1 29 25
3 Westerpark 1 3 3 1 1 1 26 28
4 Dirkshorn 1 3 1 0 1 2 22 32
* Vriendschappelijke wedstrijd, uitslag telt niet mee in de poulestand
POULE WEDSTRIJDEN
Datum Gastclub Team 1 Team 2 Uitslag
zo 8 apr Dirkshorn Westerpark 1 Olympus 1  12-6*
Dirkshorn 1 Waterlandse 1  8-10
zo 15 apr Waterlandse Dirkshorn 1 Westerpark 1  9-9
Waterlandse 1 Olympus 1  7-11
zo 22 apr Westerpark Dirkshorn 1 Waterlandse 1  4-14*
Westerpark 1 Olympus 1  13-5
zo 29 apr Olympus Waterlandse 1 Westerpark 1  14-4
Olympus 1 Dirkshorn 1  13-5
POULE STAND – D220
Nr Team P WP + 0 PP+ PP- Opmerking
1 De Purmer 1 4 8 4 0 0 55 17 gepromoveerd
2 Noordwijkse 1 4 5 2 1 1 44 28
3 Kagerzoom 1 4 5 2 1 1 40 32
4 Nieuwediep 1 4 2 1 0 3 27 45 gedegradeerd
5 Waterlandse 1 4 0 0 0 4 14 58 gedegradeerd
Plaats 1 promoveert automatisch naar de 1e klasse
Voorlaatste plaats degradeert automatisch naar de 3e klasse
Laatste plaats degradeert automatisch naar de 3e klasse

 

POULE WEDSTRIJDEN
Datum Gastclub Team 1 Team 2 Uitslag
zo 8 apr Noordwijkse Waterlandse 1 Nieuwediep 1  6-12
Kagerzoom 1 De Purmer 1  4-14
zo 15 apr De Purmer Nieuwediep 1 Kagerzoom 1  5-13
Noordwijkse 1 Waterlandse 1  16-2
zo 22 apr Waterlandse Kagerzoom 1 Noordwijkse 1   9-9
De Purmer 1 Nieuwediep 1  12-6
zo 29 apr Nieuwediep Noordwijkse 1 De Purmer 1  5-13
Waterlandse 1 Kagerzoom 1  4-14
zo 6 mei Kagerzoom De Purmer 1 Waterlandse 1  16-2
Nieuwediep 1 Noordwijkse 1  4-14
POULE STAND – P27
Nr Team P WP + 0 PP+ PP- Opmerking
1 Noordwijkse 4 4 7 3 1 0 49 23 gepromoveerd
2 Kennemer 5 4 6 3 0 1 41 31
3 Amelisweerd 2 4 5 2 1 1 39 33
4 Waterlandse 1 4 2 1 0 3 30 42  gedegradeerd
5 Amsterdamse 3 4 0 0 0 4 21 51  gedegradeerd
Plaats 1 promoveert automatisch naar de 2e klasse
Voorlaatste en laatste plaats degraderen automatisch naar de 4e klasse
POULE WEDSTRIJDEN
Datum Gastclub Team 1 Team 2 Uitslag
vr 30 mrt Kennemer Noordwijkse 4 Waterlandse 1  14-4
Amsterdamse 3 Amelisweerd 2  7-11
vr 6 apr Amelisweerd Waterlandse 1 Amsterdamse 3  13-5
Kennemer 5 Noordwijkse 4  8-10
vr 13 apr Noordwijkse Amsterdamse 3 Kennemer 5  7-11
Amelisweerd 2 Waterlandse 1  12-6
vr 20 apr Waterlandse Kennemer 5 Amelisweerd 2  11-7
Noordwijkse 4 Amsterdamse 3  16-2
vr 11 mei Amsterdamse Amelisweerd 2 Noorwijkse 4   9-9
Waterlandse 1 Kennemer 5  7-11
POULE STAND – P90
Nr Team P WP + 0 PP+ PP- Opmerking
1 Nieuwegeinse 3 4 8 4 0 0 66 6 gepromoveerd
2 Waterlandse 2 4 6 3 0 1 38 34
3 ANWB Golf 1 4 4 2 0 2 36 36
4 A’dam Old Course 2 4 2 1 0 3 18 54
5 Anderstein 7 4 0 0 0 4 22 50
Plaats 1 promoveert automatisch naar de 4e klasse
POULE WEDSTRIJDEN
Datum Gastclub Team 1 Team 2 Uitslag
vr 30 mrt Waterlandse Anderstein 7 Nieuwegeinse 3  0-18
ANWB Golf 1 A’dam Old Course 2  16-2
vr 6 apr A’dam Old Course Nieuwegeinse 3 ANWB Golf 1  16-2
Waterlandse 2 Anderstein 7  11-7
vr 13 apr Anderstein ANWB Golf 1 Waterlandse 2  8-10
A’dam Old Course 2 Nieuwegeinse 3  0-18
vr 20 apr Nieuwegeinse Waterlandse 2 A’dam Old Course 2  13-5
Anderstein 7 ANWB Golf 1  8-10
vr 11 mei ANWB Golf A’dam Old Course 2 Anderstein 7  11-7
Nieuwegeinse 3 Waterlandse 2  14-4